Seyahat Severler İçin İngilizce'nin Önemi
09 Aralık

Seyahat Severler İçin İngilizce'nin Önemi

  • 248
  • 122
  • 24

Seyahat etmekten, yeni yerler keşfetmekten, yeni insanlar tanımaktan hoşlanıyor, fakat yabancı diliniz olmadığı için bu etkinlikleri ülke sınırları ile kısıtlı tutmak zorunda mı kalıyorsunuz? Yabancı diller arasında, 2016 senesi resmi kayıtlarına göre Dünya üzerinde 600 milyon insan için birinci dil, 1,1 milyar insan için ikinci dil olan İngilizce, toplamda 2 milyar'a yakın insanın konuştuğu global anlamda en yaygın dil olma özelliği taşıyor. Bu bilgilerden yola çıkarak sadece İngilizce öğrenerek Dünya'nın dört bir yanında rahatlıkla seyahat edebileceğiniz kanısına rahatlıkla varılabiliyor.

Bursa İngilizce kursu arayışınızda en nitelikli eğitimi alabileceğiniz British Town, genel İngilizce eğitimi konusunda siz seyahatseverlerin ihtiyacını layığıyla karşılayacak eğitimi almanızı sağlıyor. Böylelikle Bursa ve Türkiye sınırları dışına çıkarak yabancı kültürlerle tanışmanız imkanını sunuyor. Nilüfer İngilizce kursu adresleri içerisinde, Türkiye'nin dört bir köşesindeki 32 şubesi ve 20 yıllık deneyimi ile tek adresiniz olmaya aday British Town farklı coğrafyalarda ve farklı kültürlerle tanışmanıza olanak sağlıyor. Turistik, ticari veya eğitim amaçlı her seyahatinizde almış olduğunuz kaliteli eğitim ile farklı dillerden birkaç kelime ile tanışmanız da mümkün oluyor.

British Town, Bursa İngilizce kursları seçenekleri arasından eğitim kalitesi ile belirgin bir şekilde ayrılarak size sunacağı eğitim ile yurtdışı seyahatlarinizde hiçbir şekilde tercüman, aracı vs. kullanmadan kendi işinizi kendinizin görmenizi sağlıyor. Bu sayede, bir yandan yeni insanlarla kaynaşırken, öte yandan istediğiniz an yalnız başınıza vakit geçirmenin rahatlığını yaşayabilmeniz olanağını tanıyor. Bursa İngilizce kursları içinde British Town, 5-6 kişilik sınıfları, deneyimli eğitmenleri ve Dünya'nın önde gelen yayınevleri tarafından hazırlanan eğitim yayınları ve materyalleri ile gözde Nilüfer İngilizce kursu olarak açık ara öne çıkıyor.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.