Neden Bursa British Town
08 Kasım

Neden Bursa British Town

  • 248
  • 122
  • 24

Bursa British Town'da İngilizce öğrenmenin size sağlayacağı bazı avantajları paylaşmak istiyoruz.
Her şeyden önce bize başvurduğunuzda bilmelisiniz ki, Bursa'nın en başarılı akademik kariyeri olan eğitimcileri ve İngiltere'den dil eğitimi alarak gelen yabancı öğretmenleri ile ders alacaksınız.
FSM Dil Kasabası öğrencileri hangi yaştan olursa olsun, hedefledikleri İngilizce bilgisine kişisel gelişim programları çerçevesinde desteklenerek erişirler. Böylece İngilizce eğitiminiz için ayırdığınız süreden daha fazlasını eğitmenlerimizin size özel hazırladığı programlarla kazanırsınız.
Bursa Fsm Dil Kasabasında öğrenci memnuniyeti sistemi bulunmaktadır. Öğrenci memnuniyeti sisteminde öğrenci eğer öğrenemediğini beyan ederse aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar alır.
(%10'dan fazla devamsızlık yapılmaması şartı ile ve grup programlarında geçerlidir.)
Fsm Dil Kasabası eğitim anlayışında dil eğitimi, yalnızca o dil hakkında gerekli olan dil bilgisi kurallarını öğrenmek, yani sadece "dil bilgisi yetisine" sahip olmak demek değildir. İngilizce öğrenmek "iletişimsel yeti"ye de sahip olmayı amaçlar. Bu özellikleri kazanabilmek için de Fsm British Town öğrencileri, konusunda uzman donanımlı Britishtown öğretmenleri ile Avrupa Dil Pasaportu'na uygun şekilde eğitim alırlar.
Tüm bunların yanı sıra Fsm British Town'da en önemli noktalardan biri dil eğitiminin sıkıcı, gramere ve ağır dil bilgisine dayalı ezberleten eğitiminden uzak, araştıran, düşünen eğlenerek öğrenmenizi sağlayan sistemi ile daha kolay ve akıcı bir İngilizce'ye sahip olursunuz.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.