genel ingilizce kursu

Genel İngilizce Kursu

British Town Fsm Dil Kasabası'nda aldığınız Genel İngilizce eğitimleri sayesinde istediğiniz durumlarda Trinity Aile Birleşim sınavına girebilecek yeterliliğe sahip olacaksınız. Ayrıca Fsm Dil Kasabası Trinity Sınav merkezi olarak da görev yapmaktadır. Genel İngilizce kursunda, öğrencilerimiz ücretsiz konuşma kulüplerinden faydalanarak ortalama 10 haftada konuşma odaklı genel İngilizceyi Avrupa Dil Portfolyosu onaylı olarak almaktadırlar.

mesleki ingilizce kursu

Mesleki İngilizce Kursu

Gündelik hayatın içinde kullanacağınız İngilizce ile sektörünüzün ihtiyacı olan teknik İngilizceyi öğreneceğiniz, bilginizle zamandan kazanarak işinizi daha yükseğe taşımanıza olanak sağlayan programlarımızdır. Branş İngilizce programlarımızda İngilizceyi, kullanacağınız alana odaklı sözcük ve yapılarla öğrenerek iş dünyanızın istediği hızı yakalayacaksınız. Mesleki eğitim programlarımıza B1 seviyesini bitiren adaylar dahil olabilmektedir.

british town çocuk

British Town Çocuk

Giderek gelişen teknolojinin ve ilerlemenin en önemli ihtiyaçlarından biri olan 2.dil eğitimi tüm dünyada neredeyse çocukların eğitime başlamasıyla birlikte başlıyor. Giderek küreselleşen bir dünyada dil artık sadece iletişimin değil aynı zamanda ileri gitmenin de bir yolu. British Town Fsm Dil Kasabası çocuk programlarımız, bu farkındalık üzerine hazırlanan programları içermektedir. Çocuklarımızın İngilizceyi seveceği yöntemlerle, özel eğitimci kadromuzun verdiği dersler onların İngilizce bilen bireyler olarak geleceğe hazırlıklı olmalarını sağlamaktadır.

yoğun ingilizce kursu

Yoğun İngilizce Kursu

İngilizceyi daha kısa sürede, daha yoğun derslerle alacağınız programlarımızdır. Kişiye özel veya mak.5 kişilik sınıflarda alacağınız bu eğitimlerde ihtiyacınız olan dil eğitiminizi hızla kazanacaksınız. İngilizceye daha hızlı hakim olarak, anlayıp konuşmak için hazırlanan bu eğitim programlarımıza her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler katılabilmektedir.

yds kursu

YDS Kursu

Ülkemizde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı YDS (KPDS-ÜDS) için hazırlanan eğitim programlarımızdır. British Town Fsm Dil Kasabası, yılda iki kez gerçekleştirilen YDS sınavlarından önce eğitim takvimine uygun, yenilikçi, hızlı öğrenme sistemi ile öğrencilerimizin sınav stratejisini kavramasına ve bu sayede başarılı olmalarına olanak tanımaktadır.

toefl kursu

TOEFL Kursu

Genel olarak tüm British Town Dil eğitim okulları aynı zamanda yetkili TOEFL merkezidir. Bu sayede öğrencilerimiz TOEFL sınavına, eğitim aldıkları Dil Kasabası’nın alışık oldukları binalarında girerler. Bu sayede öğrencilerin motivasyonu gelişmekte ve sınavda daha başarılı oldukları da görülmektedir.

ielts kursu

IELTS Kursu

International English Language Testing System ‘in kısaltması olan IELTS sınavı, dünya çapında İngilizce dil yeteneğinizi dinleme, okuma, yazma ve konuşma olarak ayrı ayrı ölçmek üzerine kurgulanmış toplamda 2 saat 45 dakika süren bir sınavdır. Fsm Dil Kasabasında her iki ielts sınav türü için, okuma, yazma, dinleme, konuşma yetilerinizi sorgulayan ve bu yetilerin kazanılmasına dair hazırlanan eğitimler verilmektedir.

hazırlık atlama kursu

Hazırlık Atlama Kursu

Fsm Dil Kasabası Hazırlık Atlama programları öğrencilerimizin üniversite hazırlık sınıflarını atlatmayı garanti eden eğitimlerimizdir. Her üniversitenin hazırlık atlama sınavına yönelik olan müfredatlar Dil Kasabası’nın Eğitim Direktörleri tarafından her sene güncellenerek oluşturulmakta ve eğitimler bu müfredatlara uygun olarak öğrenci ile birebir verilmektedir.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.