Kariyerinizde İngilizce'nin Önemi
29 Kasım

Kariyerinizde İngilizce'nin Önemi

  • 248
  • 122
  • 24

İngilizce bilmek artık türkçe bilmek kadar sıradanlaşmışken gündemin gerisinde kalmak istemiyorsanız mutlaka bu dili öğrenmelisiniz. Durum böyleyken iş hayatınızda da ingilizcenin yerinin tartışılmaz olduğunu belirtmemize gerek yok. Hangi işi yapıyor olursak olalım, kendimizi geliştirmek, dünyada olup biteni takip edebilmek için ingilizce öğrenmek bir zorunluluk halini almış durumda.

İngilizce herkese lazım olmasının yanı sıra, bazıları daha profesyonel düzeyde ihtiyaç duyabiliyor. Örneğin TOEFL ve IELTS gibi uluslararası geçerliliği olan sınavlarda başarı sağlaması gerekenlerin sayısı azımsanamayacak kadar fazla. Ayrıca YDS ( Yabancı Dil Sınavı ) Türkiye’ de kariyer hedefi olanlar için mutlaka başarı kazanılması gereken bir sınav olarak göze çarpıyor. Bu vesile ile iş yerinde terfi almak, maaş farkı ve daha pek çok konuda size ayrıcalık kazandıracak olan ingilizce kuşkusuz kariyeriniz için öncelikli ihtiyaçlarınızdan oluyor. Özellikle uluslararası şirketlerde çalışmak isteyenler, yurtdışında eğitimine devam etmek isteyenler için ise bu bir zorunluluk halini almış durumda. Sizde Bursa şehrinde yaşıyor ve bu anlamda bir adım atmak istiyorsanız Nilüfer ingilizce kursu alternatifleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Mesleki alanlarına göre eğitim almak isteyenler, bu doğrultuda ingilizce eğitimi veren kurumlara yöneliyorlar. Bursa ingilizce kursu seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanını bulmak istiyorsanız FSM British Town ailesi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Mesleki literatürü algılayabilecek düzeyde ingilizce ihtiyacı hissedenlerimiz için bu eğitimlerin kalitesi de büyük önem taşıyor elbette. Akademik makaleleri okuyup anlamak zorunda olan bir doktor ya da akademisyen ile dış ticaret uzmanının bilmesi gerekenler farklı olsa da genel olarak ihtiyaçları aynı.

Alacağınız eğitimin kalitesi gittiğiniz eğitim kurumunun eğitici kadrosunun kalitesiyle birebir ilgili oluyor. Konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla Bursa ingilizce kursları arasından sıyrılmayı başaran FSM British Town, eğitimi tam bir okul ciddiyeti ile ele alıyor. Kurumumuz, İngilizce kursu Bursa şehri seçenekleri arasında bu özelliği ile sıyrılmayı başarıyor. Sizler de kariyerinizde daha sağlam adımlarla ilerleme istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin!

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.