Bursa British Town FSM

Merhaba;
Bursa'da İngilizce öğrenmenin doğru adresi Fsm British Town'a hoş geldiniz.
Fsm Dil Kasabası olarak biz Bursa'da en etkili İngilizce eğitim sistemi ile hareket eden bir ekibiz. İngilizce öğretmek, akıcı ve doğru konuşmanızı sağlamak ve bunu kurs yerine İngilizce eğitim veren bir okul olarak gerçekleştirmek bizim görevimiz. Sizlere kısaca kim olduğumuzdan bahsetmek istiyoruz;

Fsm British Town, kişi ve kurumlara özel eğitim programları, uluslararası eğitimci kadrosu ve tecrübesi ile Bursa'da İngilizce öğrenmenin doğru adresi olarak hizmet vermektedir. British Town İngilizce eğitimdeki başarısını, 20 yılda tüm Türkiye'nin 7 bölgesine dağılan 32 franchise şubesi ve büyümeye devam eden eğitim sistemi ile göstermektedir.

Biz Fsm British Town olarak Bursa'da bir dil kasabası kurduk. Bu kasabadan; özel eğitim programları, size İngilizce'yi yabancı dil olmaktan çıkaran eğitimcileri, kişi ve kuruluşlar için bire bir planlanan eğitim süreçleri, bu süreçlerden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayan danışmanları ile İngilizce'yi kendi diliniz kadar iyi konuşarak dünyaya açılacaksınız. Fsm Dil Kasabası ülkemizde ve uluslararası platformda en çok geçerliliği olan İngilizce dil eğitimini yenilikler, kolay ve kalıcı öğrenme yöntemleri kişisel ve kurumsal gelişiminize uygun kurs programları ile destekleyerek İngilizce'ye ana diliniz kadar hakim olmanızı sağlamaktadır.

Tüm bu bilgilerin ışığında siz de İngilizce'yi en doğru şekli ile öğrenmek istiyorsanız, özel programlarımızı öğrenmek için bir gün eğitim merkezimize bekliyoruz.

hakkımızda - bursa british town fsm

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.