fsm dil kasabası hakkında bilmeniz gerekenler
04 Kasım

FSM Dil Kasabası Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • 248
  • 122
  • 24

Bursa'da en hızlı kalıcı ve doğru şekli ile İngilizce öğrenmek isteyenlerin adresi FSM Dil Kasabası olarak size bizim hakkımızda bazı bilgiler vermek isriyoruz.

British Town Dil Kasabası 20 yılı geçen bir süredir Türkiye'de İngilizce dil eğitimi vermektedir.

Fsm Dil Kasabası bir yabancı dil kursu değil, İngilizce eğitim veren bir dil merkezidir ama biz kendimize dil kasabası demeyi daha çok seviyoruz.

Fsm Dil Kasabası, Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümü'nün Avrupa'da ortak bir yabancı dil öğretim programı ve yabancı dil öğretiminde ortak bir standart, ortak ölçütlerin kullanılması için geliştirdikleri "The Common European Framework of Reference for Languages" (Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve) sistemi içinde eğitim vermektedir. Fsm Dil Kasabası'nda İngilizce'yi bu eğitim sistemi içinde Communicative Approach yani iletişim odaklı olarak öğrenirsiniz.

Fsm Dil Kasabası'nda İngilizce eğitimizi modern ve eğitime odaklı dersliklerde maksimum 6 kişilik ekiplerle alırsınız.

Fsm Dil Kasabası'nda İngilizceyi alanlarında uzman, profesyonel ve en iyi eğitimcilerle öğrenirsiniz. Fsm Dil Kasabası'nda öğrendiğiniz İngilizceyi geliştirmek için hazırlanan konuşma kulüpleri ve sosyal aktivitelerden ücretsiz olarak faydalanırsınız.

En önemlisi Fsm Dil Kasabası'nda tüm eğitim başlıkları altında %95 başarı sağlayan deneyimli ve yetkili bir merkezde, keyifli öğretmenler eşliğinde modern dersliklerinizde, İngilizceyi doğru ve hızlı öğrenirsiniz.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.