Çocuklar İçin İngilizce Dil Eğitiminin Ayrıcalıklı Adresi
26 Kasım

Çocuklar İçin İngilizce Dil Eğitiminin Ayrıcalıklı Adresi

  • 248
  • 122
  • 24

Bilindiği üzere çocukların yabancı dil eğitimindeki başarı yüzdesi, yetişkinlere göre daha yüksek değerler veriyor. Özellikle 7-14 yaş arası çocuklar, kendilerine uygun bir sistem ve bu sisteme uygun eğitim programı ile İngilizce dil eğitiminde bir yetişkine göre çok daha kısa sürede daha fazla yol kat edebiliyorlar. Çocuklar için İngilizce kursu seçiminde öncelik, çocuğun yaş ve gelişim seviyesinin doğru sınıflandırılması ve halihazırda oyun çağında olan çocuğun sıkılmadan, severek ve anlayarak öğrenmesi oluyor. Bursa British Town İngilizce Kursu 7-14 yaş grubu çocuklar için yaş ve gelişim özelliklerine uygun eğitim veriyor.

İngilizce kursları Bursa alternatifleri arasında Bursa British Town İngilizce Kursu, alanında deneyim sahibi, uzman eğitmen kadrosu ve yabancı dil eğitiminde önde gelen yayınevlerinin kitap ve materyallerinden oluşan eğitim setleri ile eğitim veriyor. Nilüfer İngilizce kursu arayışında British Town, iletişim ve uygulama ağırlıklı eğitim programı ile çocukların dil gelişimini ve sosyal becerilerini eş zamanlı destekliyor. Çocuğunuz, 6-12 kişilik sınıflarda genel İngilizce eğitimlerine katılabileceği gibi, sizlerin oluşturacağı özel kapalı gruplarda daha spesifik bir eğitim programına dahil olabiliyor.

İngilizce kursları Bursa seçenekleri arasında, Bursa British Town İngilizce Kursu sadece İngilizce eğitimi vermiyor, çocuğunuzun durumu, gelişimi gibi konularda siz velilerle sürekli iletişim içinde bulunarak çocuğun eğitim sürecini birlikte izliyor. Bu eğitim sürecinin sonunda çocuğunuz, kolej seviyesinde dil eğimi almış ve İngilizce'yi aktif olarak konuşabilen bir birey seviyesine ulaşıyor.

Çocuğunuzun ayrıcalıklı bir İngilizce dil eğitimi alması için, bizimle rahatlıkla iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.