Bursa British Town İngilizce Kursu
18 Aralık

Bursa British Town İngilizce Kursu

  • 248
  • 122
  • 24

Birçoğumuz, İngilizce dil eğitimi almayı düşünerek kurs arayışı içine girdiğimizde çeşitli kriterler ışığında seçenekleri eleyerek tercihimizi yaparız. Tabi burada en önemli kriter de dil eğitimi için oluşturduğumuz bütçeyi yetkin olmayan kursların eline düşüp heba etmemektir. İşte tam da bu noktada Bursa British Town İngilizce Kursu karşımıza çıkıyor.

20 yılı aşkın tecrübesi ve konusunda uzman, deneyimli eğitimci kadrosu ile British Town, Nilüfer İngilizce kursu arayışınızda kesin çözüm sunuyor. Neredeyse birebir ders verilen düşük mevcutlu sınıflarda kursiyere odaklanabilerek hizmet veren Bursa British Town İngilizce Kursu, 2011 yılından itibaren uyguladığı Franchise sistemi ile 7 bölge ve 20 şehirde 32 şubeye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor.

Nilüfer İngilizce Kursu Adresiniz FSM British Town

FSM British Town Dil Okulu, Genel ve Yoğun İngilizce kurslarının yanısıra, YDS, IELTS, TOEFL sınavlarına yönelik özel kurs programları ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara göre eğitim veriyor. Ayrıca, Hazırlık Atlama (Proficiency), Mesleki İngilizce ve Çocuklara Özel eğitim programları ile de dikkat çeken FSM British Town, ana dilinize hakimiyetiniz seviyesinde İngilizce öğrenmenizi sağlıyor.

Öğrencilerimiz, Communicative Approach (İletişimsel Yaklaşım) metoduna uygun olarak hazırlanan müfredat ile dünya çapında önde gelen yayınevlerinin eğitim setleri ışığında eğitim alırlar. Ayrıca, Self Assestment (Bireysel Değerlendirme) tekniği ile öğrencilere kendi gelişimlerini izleme olanağı verilmektedir. Uzman eğitimci kadromuzun yönlendirmeleri ve tavsiyeleri ile öğrenciler, aldıkları eğitim sonucunda elde ettikleri verime, bir üst seviyeye geçip geçmeme konularına kendileri karar verirler. Bursa ingilizce kursu arayışınızda Bursa British Town İngilizce Kursu, aradığınız eğitim kalitesinin tam karşılığı olarak size bir telefon kadar yakın.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.