British Town İngilizce Kursu ve Destekleyici Yöntemler
24 Aralık

British Town İngilizce Kursu ve Destekleyici Yöntemler

  • 248
  • 122
  • 24

Bursa İngilizce Kursu arayışınızda size nihai çözüm sunan British Town Bursa FSM Dil Okulu, konusunda uzman kadrosu, kullanılan materyaller ve uygulanan yöntemler ile açık ara öne çıkıyor. Peki, Nilüfer İngilizce kursu tercihinizi British Town'dan yana kullanarak alacağınız eğitimi hızlandırmanın yolları nelerdir? Günümüz gençliğinin önüne bu noktada oldukça fazla seçenek çıkabiliyor.

İngilizce şarkılar: Hemen hepimiz, çocukluk çağlarında İngilizce konuşamazken duyduğumuz ve beğendiğimiz İngilizce şarkıları uyduruk sözlerle mırıldanmışızdır. Artık iyi kötü belli bir seviyede İngilizce konuşabiliyor ve her geçen gün geliştirmek için çaba sarf ediyoruz. Sevdiğimiz şarkıların sözlerini bulup gerçek sözleri ile mırıldanmak, kulak aşinalığı sağlayacak bir pratik çalışması olacağı gibi, İngilizce kelimelerin edebi kullanımlarını da öğretecektir.

İngilizce filmleri İngilizce altyazı ile izlemek: Bu kelimelerin telafuzunu ve cümle içindeki vurgularını algılamamıza büyük etkisi olan bir yöntemdir. Bu yöntemi uygularken yanımızda kaliteli bir İngilizce – İngilizce sözlük bulundurmak, bilmediğimiz kelimelerin anlamlarını yine İngilizce orijinal açıklaması ile öğrenmemizi sağlayacaktır.

Turistler ile sohbet etmek: Bu yöntem hem anadili İngilizce olan arkadaşlar edinmenizi sağlayacağı gibi, sosyalleşme ve yeni insanlar tanıma konusunda da ufkunuzu açar. Yurt dışına düzenleyeceğiniz ilk seyahat öncesi gayet faydalı bir deneyim olacaktır.

Online chat odaları: İnternetin nimetlerinden İngilizce öğrenmek için de faydalanabilir ve chat odalarında İngilizce konuşan farklı milletlerden insanlarla tanışıp, yazılı veya sözlü sohbet ederken konuşma pratiği yapabilirsiniz.

English Spoken Cafe'ler: Birçoğumuzun varlığından haberi bile olmadığı, bazılarımızın da ne şekilde faydalanabilineceği hakkında bilgisi olmadığı English Spoken Cafe'ler, başta büyükşehirler olmak üzere yurdumuzun birçok şehrinde sosyalleşme ve keyifli vakit geçirme imkanı tanırken, İngilizce eğitimimizi hızlandırmaya da yoğun etkisi olan bir yöntemdir. Bu Cafe'ler, ağırlıklı olarak İngilizce konuşan farklı milletlerden bireylerin çalıştığı mekanlardır ve koordinatörlerin yardımı ile farklı İngilizce konuşma seviyesine sahip insanları gruplandırarak uygun ücretler karşılığında iletişimsel yaklaşım yöntemi ile destek sağlamaktadır. Unutmayın! English Spoken Cafe'ler dil eğitimi vermemektedir!

Bursa İngilizce Kursu'nun Ayrıcalıklı Adresi

İngilizce dil eğitimi almak için Bursa İngilizce kursu seçeneklerini dikkatlice incelemeniz, Nilüfer İngilizce kursu seçenekleri içinde British Town Bursa FSM Dil Okulu'nun ayrıcalıklı eğitim programlarından faydalanarak, İngilizce'yi doğru adreste öğrenmeniz en verimli yöntem olacaktır.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.