British Town Bursa FSM ile İş Hayatında Fark Yaratın
4 Ocak

British Town Bursa FSM ile İş Hayatında Fark Yaratın

  • 248
  • 122
  • 24

Globalleşmenin kaçınılmaz olarak yaşandığı günümüzde, hangi sektörde olursa olsun yabancı dil ihtiyacı mutlak suretle karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda en yaygın dil olan İngilizce, açık ara farkla diğer dillerin önüne geçiyor. Bunun en iyi örneğini kariyer sayfalarında, iş ilanlarında görebiliriz. Özellikle sanayi kuruluşlarının yönetim kadroları, dış ticaret, AR-GE ve tasarım, müşteri ilişkileri gibi depratmanları ile Turizm, Sağlık, Finans gibi sektörler başta olmak üzere, kariyer hedefinize yönelik iş ilanlarında sıkça rastladığımız bir cümledir; "ileri seviyede İngilizce ve ikinci bir yabancı dil bilen adaylar aranmaktadır". Profesyonel hayatınızın yol haritasını çizmeye akademik eğitiminizle birlikte, alanında deneyimli eğitimci kadrosu ve başarısını kanıtlamış metodları ile British Town Bursa FSM Dil Okulu ile başlamak doğru adım olacaktır.

Bazen İngilizce'yi konuşabilmek ve yazabilmek de iş hayatında yeterli olmayabiliyor. Profesyonel alanda yatarsiz kalan İngilizce bilginizi, mesleki İngilizce ile pekiştirmek ise herhangi bir İngilizce kursunda gerçekleştirilebilecek bir iş değildir. Mesleki İngilizce eğitimi alanında Bursa İngilizce Kursu arayışınıza cevap verebilecek yegane eğitim kurumu ise British Town Bursa FSM 'den başkası olamayacaktır.

British Town Bursa FSM Dünyaya Açılan Kapınız

Nilüfer İngilizce Kursu arayışınızda doğru adres olan British Town Bursa FSM kariyerinizi üst düzey bir İngilizce ile taçlandırmak amacıyla eğitim veriyor. Alanında deneyimli uzman eğitimci kadrosu, gerek genel İngilizce eğitiminde, gerekse mesleki İngilizce eğitiminde başvurdaki metodlar ve materyallerle size sıradışı bir eğitim sistemi deneyimi sunuyor. Bu sayede, öğrenmiş olduğunu İngilizce ile size farklı milletlerden profesyonellerle iletişim kurma, bilgi ve deneyimlerinizi paylaşma imkanı sunarken ufkunuzu da genişletiyor. Unutmayın! İngilizceyi uzmanından öğrenmek birlikte iş yaptığınız insanlarla iletişim kurarken anlaşabilirlik sağlamanızın verdiği güveni sağlarken, çalışma ortamında da dikkat çekmenizi ve öne çıkmanızın yolunu açacaktır.

Kurslarımıza online olarak başvurun

İngilizce öğrenmek için Fsm British Town var. Hemen online başvurunuzu yapın.